Čeština  Slovenský  Magyar 

BioAktiv Klasik Family a Vanilka
14.01.2019 | Lenka

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel
03.02.2019 | Lenka

Vítejte na Blogu
18.02.2019 | Lenka

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem
18.02.2019 | Marianna

Pokud to chceš dokázat, vzdej se jedné věci - svých výmluv
23.01.2019 | Jitka

Vítejte v roce 2019
01.01.2019 | Jitka

Recenzia filtru Dios
26.02.2019 | Zuzana

Podnikejte chytře z domova
12.02.2019 | Lenka

Proč si vybrat právě Klub Global 3000?
18.02.2019 | Jitka

CHYBY, DÍKY KTERÝM V MLM NEUSPĚJETE
18.02.2019 | Jitka


 
BioAktiv Klasik Family a Vanilka

14.01.2019 | autor: Lenka

BioAktiv Klasik Family – Cena 499 Kč / 375 g / 2,5 měsíce
BioAktiv Klasik Vanilka – Cena 299 Kč / 150 g / 1 měsíc


V příchutích Vanilka a bez příchutě.
 BioAktiv je ryze český výrobek, který byl vyvinut českými vědci, kteří se v tom, mimochodem, opravdu skvěle vyznají! Navíc, proč nepodpořit ještě českou ekonomiku.

Proč mám ale BioAktiv kupovat? V čem mi může pomoci? Proč mám dát tolik peněz za něco, o čem nic nevím.

Než se dostanu k podstatě věci, dovolím si malou odbočku. Proč kupujete, je jedno jaký produkt, v lékárně? Zamysleli jste se nad tím někdy? Je to proto, že jsem ten daný produkt viděla v televizi a tam říkali, že je to cool (kúl) si jej koupit? Poctivě jsem si prošla například eshop nějaké lékárny a produkt, který zrovna potřebuji na můj problém jsem si pečlivě prostudovala? Tedy prostudovala jsem si složení a řekla si, že je to to pravé? Určitě ne.

Určitě jste se již zamysleli a můžeme pokračovat.

Ok. Dobře, dobře. Etiketa BioAktivu jakoby napovídala, že produkt je starý sto let a taky tu celou dobu trčel kdesi ve skladu zapomenut. E-E. To byste se hodně spletli. (Mimochodem nové etikety jsou již ve výrobě :). Ale složení, kterému mimochodem spousta lidí nerozumí, napovídá, že BioAktiv je tím správným výrobkem. Spousta lidí si také řekne, potřebuji ho? Nepotřebuji. Ale opět omyl. Potřebujete! A po ochutnání vanilkového (to jen pro milovníky vanilky, kteří si na ní ujíždí tak, jako já) ho prostě budete muset mít pořád. Stane se z něj závislost.

Celé složení výrobku a nutriční hodnoty si můžete přečíst v závěru článku.

Teď nějaké to "technické info", které by vás mělo přesvědčit, že na českém trhu prostě momentálně nic lepšího neseženete.

BioAktiv, nejen že napomáhá k pravidelnému vyprazdňování (například u dětí, nebo jste-li ve stresu, máte zdravotní potíže z jiných důvodů, máte potíže genetického rázu) a upraví vám kompletně zažívání, ale také přinese trochu té odolnosti v sychravém počasí. Znáte to, teplo, zima, déšť, mráz, zase teplo a to během jednoho týdne? Co jsem začala BioAktiv užívat, nějak se mi tyhle problémy vyhýbají. Užívat jej můžete tedy celá rodina, u dětí doporučím malé dávky klidně již od 2 roku. Je také nutné dodržovat pitný režim. BioAktiv můžeme dokonce doporučit těhotným a kojícím matkám - také jsem ho v těhotenství užívala.

BioAktiv je také vhodné používat při hubnutí a můžete jej kombinovat s našimi Slim 3000 koktejly, které najdete v příchutích - vanilka, karamel a jahoda (recenze zde), nebo s vlákninou (recenze brzy).

V čem ještě může být BioAktiv nápomocný? Trpíte-li častým pálením žáhy, nedostatečnou funkcí žaludku strávit jídlo, pomáhá při problémech se střevy, přispívá k zlepšení různých kožních projevů, prostě všude tam, kde vás jen napadne. Většina problémů totiž začíná ve střevech. A ty je potřeba mít čisté a správně pracující.

BioAktiv se užívá nalačno, před snídaní, klidně i během dne, ale pořád nalačno, aby se všechny látky správně vstřebaly a dostalo se do vás nejvíce toho nejlepšího.

BioAktiv Klasik si můžete zakoupit v malém balení s vanilkovou příchutí, pozor - vanilka je v něm opravdu pravá (a je návyková), žádná trapná náhražka! Proto také vyšší cena. Nebo si můžete zakoupit verzi Family, která je mnohem větší a bez příchuti a sladidel a je pro celou rodinu. Oba druhy mohou i diabetici. Obě verze mají podobnou chuť, tedy takový "mléčný koktejl".

My, co jej hojně v rodině využíváme, jej doporučujeme pít s mlékem (to já ráda :). Můžete ho míchat ale také se studenou vodou. Pro ty, co mléko neradi, nebo jim mléko nesedí, můžete použít jakékoliv jiné náhražky, jako třeba mandlové, sojové, u nás se dokonce prodává nemléko :) BioAktiv obsahuje ale mléčnou bílkovinu (syrovátka), takže pro lidi s intolerancí laktózy to bohužel není. Pokud nebudete mít chuť jej jen tak vypít, můžete jej klidně využít i v kuchyni při vaření. Lze ho dát do jogurtů, zamíchat do omáčky, přidat do polévky, prostě kam vás napadne. Pozor - zásadně do vlažné, max. 40°C, ne vyloženě horké a NEVAŘIT!

BioAktiv se v menších dávkách doporučuje i malým dětem. Nejen, že jim chutná, ale pokud má dítě například problémy s kakáním (trpí na zácpy, průjmy, nepravidelně se vyprazdňuje), tak je to nejlepší volba. Pravidelným užíváním se upraví nejen zažívání, ale jako bonus také dostanete zlepšení imunity při jakémkoliv počasí a odolnost proti nemocem.

Můžou jej používat i ženy v těhotenství a při kojení, ale pozor - doporučuje se užívat pouze, pokud ho používaly již před tím. Nedoporučuje se začínat při kojení, neboť BioAktiv kromě výživy také čistí střeva a odpadní látky se mohou dostat do mléka. Což samozřejmě dítěti nijak extra neublíží, ale ani moc nepomůže. Nejlepší je začít během těhotenství, pak již dítěti látky v mléce nevadí, naopak je to pro něj plus.

image     image
Něco málo z historie.

BioAktiv vznikl před více než 10 lety, (a od té doby byl samozřejmě vylepšován), jako komplexní produkt, který obsahoval to nejdůležitější pro naši imunitu a zdraví všeobecně. Vznikl proto, aby pracoval synergicky, což znamená, že všechny ingredience spolu spolupracují tak, aby dodaly tělu to nejlepší. Jedna složka přípravku tak podporuje druhou složku, a tak dále, a tak se ve výsledku účinky daných složek násobí. BioAktiv tak mistrně dává dohromady veškeré složky výrobku, jako jsou vitamíny, minerální látky, syrovátka (která obsahuje zajímavé složení živin) a kombinuje je s velmi důležitými "bacily" Lactobacillus acidophilus a  Bifidobacterium bifidum. Všechny tyto látky a složky komplexně působí na zažívací trakt, čistí střeva, podporují imunitu, "opravují", co je poškozené a navíc jsou spolu v jednom výrobku. V lékárně se dají zakoupit tyto "složky" zvlášť, ale my je potřebujeme, tedy spíše naše tělo je ocení, v pravidelných dávkách a najednou. Díky tomu, že se složky podporují, vzniká tak unikátní systém podpory funkcí našeho těla. Látky z BioAktivu se tak dostanou do střev lehkou formou (že si prostě dáte denně jednu skleničku) a tam se co nejúčinněji rozloží a vstřebají střevní stěnou do krve, odkud putují přesně tam , kde jsou nejvíce potřeba. Díky tomu se naše buňky skvěle obnovují a správně vyživují, přesně jak je popsáno výše.

Proč je tedy ještě BioAktiv to nejdůležitější během našeho života? Kromě výše popsaného, látky a bacily vydrží i drsnou cestu naším žaludkem, kde je velmi, velmi kyselé prostředí. Dojdou do střev, kde tenké střevo vstřebá nejvíce živin a tlusté střevo pak dovstřebá zbytek ostatních živin, které se zde pomalu rozpouštějí a spolu s bacily dělají vašim střevům dobře. A pokud se cítí vaše střeva výborně, tak vy se musíte cítit ještě lépe.

BioAktiv je dobré také užívat při nemocech, či při užívání antibiotik, protože příznivě působí na střeva tam, kde je antibiotika ničí.

BioAktiv obsahuje potřebné vitamíny C, E, B2, B1, D, B12, niacin, kyselinu pantothenovou, kyselinu listovou, biotin, mléčnou syrovátku, důležité kultury Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum. Obsahuje sladidlo a je bez přidaného cukru. Neobsahuje syntetická barviva ani konzervační látky. Vanilkový pak obsahuje pravou vanilku.

Před koupí si pročtěte složení, kvůli případným alergenům.

 Složení Klasik Family:

mléčná bílkovina (syrovátka), rozpustná vláknina z kořene čekanky inulin, aroma (dle příchuti), organicky vázané stopové prvky (selen, jód a zinek), Diastabil - glukózový toleranční faktor s obsahem aktivního chromu, sušená kultura Lactobacillus acidophilus s Bifidobacterium bifidum, směs vitamínů (vitamín C, niacin, vitamín E, kyselina pantotenová, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová, biotin, vitamín D, vitamín B12), startovací komplex aktiferm, sladidlo (E951), extrakt zeleného čaje, koncentrát aminokyselin a peptidů Servisin, barvivo beta karoten. Výrobek je bez přidaného cukru. Neobsahuje syntetická barviva ani konzervační látky.
 Účinné látky:

Obsah potravních doplňků v denní dávce (5 g/200 ml):
Laktogenní mikroflóra - min. 30 milionů
Vitamín C - 18,0 mg, 22,5 % doporučené denní dávky
Niacin (NE) - 5,4 mg, 33,5 % doporučené denní dávky
Vitamín E (α-TE) - 3,0 mg, 25 % doporučené denní dávky
Kyselina pantotenová - 1,8 mg, 30 % doporučené denní dávky
Vitamín B6 - 0,606 mg, 42,5 % doporučené denní dávky
Vitamín B2 - 0,485 mg, 35 % doporučené denní dávky
Vitamín B1 - 0,424 mg, 38 % doporučené denní dávky
Kyselina listová - 60,0 μg, 30 % doporučené denní dávky
Biotin - 45,0 μg, 90 % doporučené denní dávky
Vitamín D - 1,5 μg, 30 % doporučené denní dávky
Vitamín B12 - 0,3 μg, 12 % doporučené denní dávky
Zinek - 15,0 mg, 150 % doporučené denní dávky
Jód - 150,0 μg, 100 % doporučené denní dávky
Selen - 50,0 μg, 90 % doporučené denní dávky
Chrom - 50,0 μg, 125 % doporučené denní dávky

Minerální látky draslík, vápník, fosfor, hořčík, železo, aminokyseliny leucin, lyzin, treonin, izoleucin, valin, fenylalanin, cystin, tyrosin, arginin, methionin, tryptofan jsou přirozenou součástí použitých surovin a jejich množství v potravině je proměnlivé.
 Složení Klasik Vanilka:

mléčná bílkovina (syrovátka), rozpustná vláknina z kořene čekanky inulin, aroma (dle příchuti), organicky vázané stopové prvky (selen, jód a zinek), Diastabil - glukózový toleranční faktor s obsahem aktivního chromu, sušená kultura Lactobacillus acidophilus s Bifidobacterium bifidum, směs vitamínů (vitamín C, niacin, vitamín E, kyselina pantotenová, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová, biotin, vitamín D, vitamín B12), startovací komplex aktiferm, sladidlo (E951), extrakt zeleného čaje, koncentrát aminokyselin a peptidů Servisin, barvivo beta-karoten. Výrobek je bez přidaného cukru. Neobsahuje syntetická barviva ani konzervační látky.
 Účinné látky:

Obsah potravních doplňků v denní dávce (5 g/200 ml):
Laktogenní mikroflóra - min. 30 milionů
Vitamín C - 18,0 mg, 22,5 % doporučené denní dávky
Niacin (NE) - 5,4 mg, 33,5 % doporučené denní dávky
Vitamín E (α-TE) - 3,0 mg, 25 % doporučené denní dávky
Kyselina pantotenová - 1,8 mg, 30 % doporučené denní dávky
Vitamín B6 - 0,606 mg, 42,5 % doporučené denní dávky
Vitamín B2 - 0,485 mg, 35 % doporučené denní dávky
Vitamín B1 - 0,424 mg, 38 % doporučené denní dávky
Kyselina listová - 60,0 μg, 30 % doporučené denní dávky
Biotin - 45,0 μg, 90 % doporučené denní dávky
Vitamín D - 1,5 μg, 30 % doporučené denní dávky
Vitamín B12 - 0,3 μg, 12 % doporučené denní dávky
Zinek - 15,0 mg, 150 % doporučené denní dávky
Jód - 150,0 μg, 100 % doporučené denní dávky
Selen - 50,0 μg, 90 % doporučené denní dávky
Chrom - 50,0 μg, 125 % doporučené denní dávky

Minerální látky draslík, vápník, fosfor, hořčík, železo, aminokyseliny leucin, lyzin, treonin, izoleucin, valin, fenylalanin, cystin, tyrosin, arginin, methionin, tryptofan jsou přirozenou součástí použitých surovin a jejich množství v potravině je proměnlivé.Nejčtenější články

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel

Moje zkušenosti s kosmetikou Florinea

BioAktiv Klasik Family a Vanilka

Proč si vybrat právě Klub Global 3000?

Proč začít pracovat s Klubem Global 3000?

Vítejte na Blogu

Video největších lží v MLM marketingu

Hledáte kvalitní MLM?

Registrace do Klubu Global 3000 a začátek spolupráce

 
registrace@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy, drogerie, knihy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího MLM v České republice.

facebook

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647