Čeština  Slovenský  Magyar 

Proč si vybrat právě Klub Global 3000?
18.02.2019 | Jitka

Proč začít pracovat s Klubem Global 3000?
04.02.2019 | Lenka

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem
18.02.2019 | Marianna

Vítejte na Blogu
18.02.2019 | Lenka

Přestaňte prodávat, začněte pomáhat
18.02.2019 | Jitka

Hledáte kvalitní MLM?
04.02.2019 | Lenka

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel
03.02.2019 | Lenka

Vítejte v roce 2019
01.01.2019 | Jitka

Pokud to chceš dokázat, vzdej se jedné věci - svých výmluv
23.01.2019 | Jitka

BioAktiv Klasik Family a Vanilka
14.01.2019 | Lenka


 
Přestaňte prodávat, začněte pomáhat

18.02.2019 | autor: Jitka

CHCETE BÝT ÚSPĚŠNÍ?

Pokud začnete jen prodejem cukrovinek a dalších sladkostí, budou vám body přibývat pomalu, ne tak, jak jste si představovali. MLM totiž o prodeji až tolik není. Je to hlavně tvoření sítě dalších lidí, kteří budou spolupracovat jako spotřebitelé (objednávat a prodávat výrobky pro zdraví, cukrovinky a další zboží od partnerů) nebo podnikavých lidí, kteří si budou chtít také vydělat peníze. Bude-li vás bavit prodej cukrovinek, prodávejte. Ale za nějakou dobu si pouze přivyděláte a budete si stěžovat, že to nefunguje, že z toho nic moc nemáte. Pokud budete cukrovinky prodávat ve velkém množství, brzy vás to unaví a přestane vás to bavit. Je potřeba zaměřit se na budování sítě, pak máte možnost si vydělat peníze. Začněte se proto hned od začátku také soustředit na nabídku spolupráce. Než ale začnete budovat síť, je potřeba, abyste hlavně vy všechno uměli. Abyste znali a vyzkoušeli výrobky Globalu, věděli přesně, jak náš MLM funguje, jak fungují provize, pozice, jak registrovat nové lidi a budovat síť. Proto se na všechno musíte neustále ptát, dozvědět se co nejvíce, přečíst si články na internetu, motivační knihy, které máme také v nabídce v partnerském eshopu.
 

Zjistěte si, jaký způsob práce vám bude nejlépe vyhovovat (oslovení známých a osobní setkání, vytvoření skupinky na facebooku, inzerce na internetu...). Když vám někdo řekne, že chcete získat lidi pod sebe, abyste na nich vydělali nebo, že nebude živit nějakou velkou firmu, není to žádná pravda, je to velký omyl. Každý se rozhoduje sám, jestli bude chtít spolupracovat. Vy hledáte lidi do svého týmu a nabízíte jim pouze příležitost výhodně nakupovat, využívat partnery za body nebo pracovat a vydělávat peníze. Vy potřebujete najít ty nejlepší spolupracovníky a člověk, který se registruje zbytečně a nepracuje, nemá pro vás žádnou cenu. Proto by si to měl každý předem opravdu rozmyslet, než se zaregistruje. Kouzlo úspěchu je v tom, že vy potřebujete lidi schopné, kteří mají cíl a chtějí být úspěšní. Vy jim budete pomáhat, radit, vše je naučíte a budete jim stále k dispozici. Vaším přáním by mělo být, aby i oni byli úspěšní, aby vše uměli a aby to zase oni mohli učit své lidi. V tom je síla MLM. Všechno, co budete dělat, budete dělat především pro sebe. Naučíte se spoustu věcí, budete realizovat nápady,
 

Klub Global 3000 má dost partnerských eshopů, takže má svým členům, oproti jiným MLM, co nabídnout. Nejsme jenom cukrovinky, jak si spousta členů myslí. Někteří o Globalu vůbec nevědí. České globalovské výrobky jsou prospěšné pro každého. Každý si najde něco, ať už pro prevenci nebo na potíže, které již má. Cukrovinkami potěšíte lidi okolo vás a pro rodinu a známé se na některém z eshopů určitě také něco najde.
Nejčtenější články

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel

Moje zkušenosti s kosmetikou Florinea

BioAktiv Klasik Family a Vanilka

Proč si vybrat právě Klub Global 3000?

Proč začít pracovat s Klubem Global 3000?

Vítejte na Blogu

Video největších lží v MLM marketingu

Hledáte kvalitní MLM?

Registrace do Klubu Global 3000 a začátek spolupráce

 
registrace@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy, drogerie, knihy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího MLM v České republice.

facebook

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647