Čeština  Slovenský  Magyar 

Pokud to chceš dokázat, vzdej se jedné věci - svých výmluv
23.01.2019 | Jitka

JAK SPRÁVNĚ ZAČÍT V MLM
18.02.2019 | Jitka

Hledáte kvalitní MLM?
04.02.2019 | Lenka

Vítejte v roce 2019
01.01.2019 | Jitka

POZICE A KARIÉRNÍ POSTUP
18.02.2019 | Jitka

Proč si vybrat právě Klub Global 3000?
18.02.2019 | Jitka

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel
03.02.2019 | Lenka

Jak jsem začala s Globalem?
18.02.2019 | Jitka

Přestaňte prodávat, začněte pomáhat
18.02.2019 | Jitka

JAK ZAČÍT V MLM
18.02.2019 | Jitka


 
POZICE A KARIÉRNÍ POSTUP

18.02.2019 | autor: Jitka

POZICE A KARIÉRNÍ POSTUP

Když se zapojíte do Klubu Global 3000 a splníte podmínky, čeká vás postup na vyšší pozice a s tím spojené finanční odměny. Máme provize, meziprovize, odměny, mini rentu a rentu. Máme 9 pozic a renta je tu pro ty, kteří již nemají kam postoupit a chtějí dále vydělávat. Načítací systém bodů vás nenechá spadnout na začátek a začínat každý měsíc od nuly. Když v daném měsíci získáte potřebný počet bodů, v následujícím měsíci postupujete na vyšší pozici. Není určena žádná doba, za kterou musíte postoupit na vyšší pozici. Nákupy jsou povinné od 2. pozice pro získání provizí. Nechcete-li provize, nenakupujte. Všechno je jen na vás a na vaší práci. A takhle je to nastaveno pro každého člena Klubu Global 3000.

Změňte své postoje a myšlení, věnujte více pozornosti zdraví,a veďte k tomu i svoje děti. Klub Global 3000 vám v tomto směru podává pomocnou ruku. Mladí mají rádi značky a kvalitu a naše produkty kvalitní jsou.
Už i mladí se snaží dodržovat zdravý životní styl. I tato generace začíná pociťovat své první zdravotní problémy a chce je řešit. S námi můžete řešit prevenci, zdravotní problémy a máte zároveň možnost podnikat. Zde můžete být originální, můžete si sami rozhodovat o času na práci i o svém volnu. Stačí jen získávat zkušenosti a chtít.

1. POZICE
Poznejte systém MLM! Seznamte se s tím, jak pracujeme, jak získáte lidi do své sítě, jaké je odměňování, jaký je kariérní postup, jaké máme produkty a zjistěte, co všechno na vás čeká. Rozdejte prozatím katalogy cukrovinek.

Již nyní na 1. pozici máte první výdělek. Pokud získáte potřebné body za vlastní nákupy nebo dohromady s vašimi novými členy, které zaregistrujete, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 2. POZICI. Tyto body můžete získávat libovolnou dobu. Někomu to trvá měsíce, kdo chce začít vydělávat, je určitě rychlejší.

2. POZICE
Získejte více! Seznamte se s produkty Global 3000, poslechněte si audionahrávky. Seznamte rodinu i všechny své známé s výrobky, nabídněte jim cukrovinky a získejte od nich objednávky. Ptejte se, informace a odpovědi získáte u svého leadra, v katalogu, ve facebookové skupině, ze zkušeností druhých. Najděte si informace o MLM, vzdělávejte se knihami. Začněte si pomalu budovat vlastní tým.

Nyní na 2. pozici máte za vlastní bod určitou částku.Také ale již získáváte meziprovize z lidí pod vámi v přímé linii a jejich týmu. Nezapomínejte na vlastní nákup za 1 bod. Pokud získáte dané body za vlastní nákupy dohromady s nákupy vašich nových členů, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 3. POZICI.

3. POZICE
Staňte se hvězdou sociálních sítí a dejte vědět lidem o našich výrobcích. Vzdělávejte se a budujte dál svůj tým. Učte se oslovovat lidi, snažte se dozvědět se co nejvíce o našich výrobcích. Lidé se vás budou ptát.
Proměňte svoji práci ve svého koníčka. K vyšším objednávkám vám pomohou katalogy, vlastní zkušenosti s výrobky i příběhy, které jste slyšeli, rady leadrů.

Nyní na 3. pozici máte za vlastní bod danou částku. Také již získáváte meziprovize z lidí pod vámi v přímé linii a jejich týmu. Nezapomínejte na vlastní nákup za 1 bod. Pokud získáte potřebné body za vlastní nákupy dohromady s nákupy všech vašich členů, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 4. POZICI.

4. POZICE
Zřiďte si na FB prodejní skupinku, skupinku pro svůj tým. Pište o výrobcích. Pište o tom, jak naše MLM funguje. Shánějte zkušenosti s výrobky Globalu. Máme výrobky pro zdraví, ale i dalších 13 partnerských eshopů s různými druhy zboží. Informujte o nich osobně i na internetu. Sledujte na FB i naši skupinku i hlavní skupinu Global 3000, protože jen tady se dozvíte aktuální informace, novinky, zkušenosti s přípravky, termíny školení.

Nyní na 4. pozici máte za vlastní bod určitou částku. Také získáváte meziprovize z lidí pod vámi v přímé linii a jejich týmu. Nezapomínejte na vlastní nákup za 2 body. Pokud získáte potřebné body za vlastní nákupy dohromady s nákupy všech vašich členů, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 5. POZICI. Tyto body můžete získávat libovolnou dobu

5. POZICE
Veškerá správa vašeho týmu je na jednom místě - ve Virtuální kanceláři. VK je pro vás důležitým nástrojem, na jednom místě najdete potřebné informace nejen o celé své síti. Zde si hlídáte počet bodů vlastních i vašich lidí, jejich postupy na vyšší pozice, jejich vlastní body pro získání provize apod. Zdokonalte své osobní schůzky i skupinky na internetu. Vyzkoušejte produkty Global 3000, abyste je mohli doporučovat.

Nyní na 5. pozici máte za vlastní bod danou částku Také získáváte meziprovize z lidí pod vámi v přímé linii a jejich týmu. Nezapomínejte na vlastní nákup za 2 body. Pokud získáte potřebný počet bodů za vlastní nákupy dohromady s nákupy všech vašich členů, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 6. POZICI.

6. POZICE
Líbila by se Vám pěkná dovolená? Zjistěte si více o odměnách z dobře uspořádané sítě. Můžete zkusit vlastní webináře, videa, obrázky s výrobky, skupinky a inzeráty (video s výrobky, obrázky s výrobky, nabídka výrobků), které lidi zaujmou. Pracujte více pro získání dalších odměn za nákupů vaší sítě.

Nyní na 6. pozici máte za vlastní bod určenou částku. Také získáváte meziprovize z lidí pod vámi v přímé linii a jejich týmu. Nezapomínejte na vlastní nákup za 2 body. Pokud získáte potřebný počet bodů za vlastní nákupy dohromady s nákupy všech vašich členů, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 7. POZICI.

7. POZICE
Seznamujte svůj tým se skvělými produkty, naučte je, jak na objednávky, kde najdou motivační videa. Dávejte jim všechny potřebné informace o výrobcích, o projektu našeho MLM, o odměnách, kterých mohou navíc dosáhnout. Za vaši dobrou práci již získáváte odměny a je jen na vás a vaší práci, jak velké tyto odměny budou. Vylepšujte vaše osobní schůzky, vylepšujte svoje aktivity na sociálních sítích a internetu.

Nyní na 7. pozici máte za vlastní bod danou částku. Také získáváte meziprovize z lidí pod vámi v přímé linii a jejich týmu. Nezapomínejte na vlastní nákup za 3 body. Pokud získáte určený počet bodů za vlastní nákupy dohromady s nákupy všech vašich členů, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 8. POZICI.

8. POZICE
Budujte svůj tým, pomáhejte nováčkům. Buďte kreativní a vymýšlejte nové věci, které pomohou k rozvoji vašeho týmu, pomáhejte novým lidem ke stejnému úspěchu. Vzdělávejte sebe i své lidi, naučte je všemu, co umíte vy.

Nyní na 8. pozici máte za vlastní bod určitou částku. Také získáváte meziprovize z lidí pod vámi v přímé linii a jejich týmu. Nezapomínejte na vlastní nákup za 3 body. Pokud získáte potřebný počet bodů za vlastní nákupy dohromady s nákupy všech vašich členů, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 9. POZICI.

9. POZICE
Na této pozici jste již vzorem pro všechny a jste ochotni všem poradit a pomoci. Máte velký tým lidí, který vás potřebuje.
Nyní na 9. pozici máte za vlastní bod máte nejvyšší částku. Nezapomínejte na vlastní nákup za 3 body. Na 9. pozici vás čeká renta, mini renta a další odměny. Pokud chcete získat všechny odměny, za vlastní nákupy byste měli mít 5 vlastních bodů.


 Nejčtenější články

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel

Moje zkušenosti s kosmetikou Florinea

BioAktiv Klasik Family a Vanilka

Proč si vybrat právě Klub Global 3000?

Proč začít pracovat s Klubem Global 3000?

Vítejte na Blogu

Video největších lží v MLM marketingu

Hledáte kvalitní MLM?

Registrace do Klubu Global 3000 a začátek spolupráce

 
registrace@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy, drogerie, knihy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího MLM v České republice.

facebook

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647