Čeština  Slovenský  Magyar 

Recenzia filtru Dios
26.02.2019 | Zuzana

Jak jsem začala s Globalem?
18.02.2019 | Jitka

Podnikejte chytře z domova
12.02.2019 | Lenka

Video největších lží v MLM marketingu
18.02.2019 | Lenka

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem
18.02.2019 | Marianna

JAK SPRÁVNĚ ZAČÍT V MLM
18.02.2019 | Jitka

Přestaňte prodávat, začněte pomáhat
18.02.2019 | Jitka

Hledáte kvalitní MLM?
04.02.2019 | Lenka

POZICE A KARIÉRNÍ POSTUP
18.02.2019 | Jitka

CHYBY, DÍKY KTERÝM V MLM NEUSPĚJETE
18.02.2019 | Jitka


 
JAK ZAČÍT V MLM

18.02.2019 | autor: Jitka


JAK ZAČÍT V MLM

1. krok - najděte si některý z důvodů, proč začít:
- přispějete lidem k prevenci a ke zlepšení jejich zdraví
- další příjem navíc do rodinného rozpočtu
- toužíte mít alespoň něco svého, svoji malou firmičku, svůj tým lidí, se kterým bude rádi spolupracovat
- rádi byste si vytvořili do budoucna pravidelný příjem
- nebaví vás práce a chcete se konečně někde seberealizovat
- končí vám rodičovská dovolená a nechce se vám zpět do práce nebo vaše místo mezitím zaniklo
- chtěli byste mít jednou přilepšení k důchodu
- jste rádi v kontaktu s lidmi, umíte s nimi spolupracovat
- chtěli byste změnit svůj život, dělat něco podle svého, nemít žádného šéfa nad sebou, mít volný čas
- chcete se naučit něco nového a učit se dále vám nevadí
- uvědomujete si, že žádné peníze nejsou zadarmo, chtěli byste překonat svou lenost a pracovat
- baví vás vymýšlet nové věci a tak postupovat nahoru a vydělat si
- chcete mít volno na koníčky a pracovat podle svého

Když si najdete některý z těchto důvodů nebo i důvod jiný, jste na dobré cestě začít. Není důležité, jakým způsobem začnete, ale z jakého důvodu, PROČ chcete začít. Důvodem může být třeba i pěkná drahá dovolená pro celou rodinu. Pro každého z nás je důležitý motiv, abychom byli úspěšní.

2. krok - máte už svůj důvod a jak tedy začít?
Začínáte s minimem prostředků, tedy bez rizika. Začnete tím, že se zaregistrujete a začnete nakupovat se slevou. S největší slevou v našem MLM nakoupíte doplňky stravy a kosmetiku Global 3000. Seznámíte se s těmito produkty pro zdraví, abyste věděli, co komu doporučit.

Nakoupíte a vyzkoušíte výrobky z ostatních partnerských obchodů. Když budete s produkty spokojeni, ukážete výrobky ostatním, časem o tom bude vědět i vaše širší okolí ... to je začátek.

Mohou být mezi vámi i výjimky, které se registrují s cílem ihned vydělat provize, vytvořit síť. Tito lidé ale většinou již znají MLM a v některém pracují nebo pracovali. Někdo sice v žádném MLM ještě nepracoval, ale pochopí systém MLM a jde také hned za svým cílem vybudovat síť a vydělat peníze.

Každý má jiný začátek, někomu to trvá déle, někdo má raketový start.

MLM nebo-li síťový marketing už dávno není jen o prodeji, ale o nákupech pro sebe, rodinu, známé a hlavně o budování sítě dalších takovýchto spotřebitelů. Jsme vlastně všichni spotřebitelé, protože většinu výrobků z naší nabídky všichni doma potřebujeme. A proč nenakupovat za body? Vaši zákazníci mnohdy ani nevědí o možnosti registrace, nákupů se slevou a výdělku. A proto je na vás, abyste jim později tuto možnost nabídli. A tak se pomalu začne tvořit malá síť.
Mnoho nových členů se ale registruje jen kvůli nákupům (u nás jsou to hlavně cukrovinky, ze kterých ale jsou jen body a není žádná sleva) nebo ani nevědí o možnostech, které MLM nabízí. Pak se třeba diví, že mají pouze jen malý přivýdělek. Mnozí nevědí ani o produktech Global 3000. A přitom ve Virtuální kanceláři si mohou poslechnout o těchto produktech zajímavé přednášky.

Pokud přijdou ti, kteří vědí, co je síťový marketing nebo si to rychle zjistí, seznámí se rychle s produkty a systémem daného MLM, začnou ihned registrovat nové členy. Ti většinou mají rychlý start. Najdou si články o MLM na internetu, v knihách si přečtou, jak na podnikání v MLM, zjistí si informace o produktech a začnou sbírat body, registrovat lidi a mají první provize.

První provize můžete využít na slevu na svůj nákup Globalovských produktů. S růstem vaší sítě rostou i vaše provize. Můžete si je nahromadit a vybrat na Dohodu o provedení práce. Pokud jsou vaše provize již tak vysoké, aby se vám vyplatilo živnostenské oprávnění, jeho zřízení trvá chvilku.

3. krok - začínáte pracovat, hledáme zákazníky a distributory:
Založili jste si vlastní firmu, ve které máte určité produkty. Je potřeba s tím seznámit okolí.

a) Vytvoříte si seznam jmen všech lidí, které znáte. Čím více lidem o své firmě řeknete, tím rychleji vaše firma poroste. Nesmíte se nechat odradit negativními projevy, se kterými se občas setkáte. Ze začátku hledejte spíše zákazníky, protože nebudete ještě umět obhájit svoje podnikání, protože nevíte ještě spoustu věcí. Nesmíte brát odmítnutí jako osobní a nesmíte kvůli tomu chtít skončit. Jako začátečník určitě nebudete vědět, že šance najít ze 100 lidí několik distributorů je malá. Důležité je, nevzdávat to. Musíte se nejprve naučit dobře znát produkty i systém daného MLM, abyste lidem neříkali nesmysly.
Nikdy lidem nelžete, že si ihned vydělají velké peníze. Není to prostě možné. Důležitá je trpělivost a cíl. Někomu trvá postup na vyšší pozice pár týdnů, někomu pár roků. Je to na každém z nás. Všichni začínáme od 1. pozice a proto záleží na každém, co pro postup udělá.

b) Když se někde s někým sejdete, začnete si určitě také povídat o zdraví dětí, rodičů nebo se zeptáte na zdraví. A když budete znát produkty Global 3000, máte ihned příležitost o nich mluvit a některé nabídnout. Známým a lidem, se kterými se pravidelně setkáváte, necháte katalogy např. cukrovinek.

Když někdo bude užívat naše produkty a bude s nimi spokojený, i on je doporučí dále.

c) Jste na facebooku a tam si můžete vybrat některý ze způsobů propagace výrobků i vaší firmy. Vytvoříte si stránku pro fanoušky nebo skupinu uzavřenou pro vaše členy. Nebo si vytvoříte skupinu otevřenou pro veřejnost, kde budete prezentovat výrobky i spolupráci. Narazíte tak na lidi, kteří o vás ještě neslyšeli a budete mít možnost se prezentovat. Z diskuze pak poznáte potřeby zákazníků. Je ale potřeba, abyste znali produkty i formu spolupráce a lidem ve skupině nelhali. Ve skupinách nejde jenom o prodej, ale také o zájem a pomoc ostatním. Získáte tak mnoho kontaktů. Pomáhejte lidem řešit jejich problémy.

d) Dáváte inzeráty na internetu a na facebooku. Pokud chcete inzerovat, vymyslete si originální inzerát, video s nabídkou apod., nelžete v něm lidem, že si ihned vydělají velké peníze. Také jim pravdivě vysvětlete, jak náš systém a odměňování funguje. Nelákejte je pouze na prodej cukrovinek. My jsme především MLM a máme hlavně doplňky stravy. Cukrovinky jsou zajímavé a dost žádané, ale našimi hlavními produkty jsou výrobky Global 3000. Pak se vašim lidem nemůže stát, že chtějí vyplácet provize po cukrovinkách.

Zkoušejte stále lidi kontaktovat. Jsou lidé, kteří budou s vámi rádi spolupracovat. Tito lidé ale za vámi sami nepřijdou, je potřeba jít za nimi a vyhledat je. Musíte ale nejprve všechno znát, lidi se vás budou ptát.
Nejčtenější články

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel

Moje zkušenosti s kosmetikou Florinea

BioAktiv Klasik Family a Vanilka

Proč si vybrat právě Klub Global 3000?

Proč začít pracovat s Klubem Global 3000?

Vítejte na Blogu

Video největších lží v MLM marketingu

Hledáte kvalitní MLM?

Registrace do Klubu Global 3000 a začátek spolupráce

 
registrace@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy, drogerie, knihy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího MLM v České republice.

facebook

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647