Čeština  Slovenský  Magyar 

Video největších lží v MLM marketingu
18.02.2019 | Lenka

Hledáte kvalitní MLM?
04.02.2019 | Lenka

Registrace do Klubu Global 3000 a začátek spolupráce
18.02.2019 | Jitka

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel
03.02.2019 | Lenka

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem
18.02.2019 | Marianna

JAK ZAČÍT V MLM
18.02.2019 | Jitka

Vítejte na Blogu
18.02.2019 | Lenka

Přestaňte prodávat, začněte pomáhat
18.02.2019 | Jitka

Co je vlastně MLM?
18.02.2019 | Jitka

MLM nebo letadlo? Jak se v tom vyznat?
18.02.2019 | Jitka


 
JAK SPRÁVNĚ ZAČÍT V MLM

18.02.2019 | autor: Jitka

JAK SPRÁVNĚ ZAČÍT V MLM

Chyby, které uděláte na začátku, vás mohou zpomalovat při startu nebo se mohou projevovat ještě dlouho později.

1. Musíte mít nějaký cíl, nějaký sen. Když máte sen, cíl, pomůže vám to překonat překážky a nadchnout i lidi, se kterými se budete dělit o příležitost. Sen vám pomůže rozptýlit obavy lidí. Budete mít chuť do svého podnikání, lépe budete svoji firmu prezentovat.

2. Máte svoji novou firmu, svůj obchod. Seznamte se dobře se všemi produkty, které budete nabízet. Hlavně produkty sami vyzkoušejte. Nebudete působit dobře a nebudete mít úspěch, když tyto produkty budete kupovat sami u konkurence. Máte svůj vlastní obchod, tak v něm nakupujte! Prvním základním předpokladem pro úspěch je znalost vlastních produktů.

3. Udělejte si seznam jmen. Je potřeba o vašem obchodě říci co nejvíce lidem. Na seznam si dejte všechny příbuzné, všechny lidi, které znáte. Sepište si všechny a pak z nich můžete vybírat ty nejvhodnější. Lidé, kteří vás znají, mají k vám důvěru. Pracuje se s nimi lépe, než s lidmi cizími. Na známých se můžete naučit, jak komunikovat. Až budete znát produkty, systém MLM, můžete kontaktovat lidi, které neznáte. Vytvořte si seznam cizích lidí, které potkáváte při různých situacích. Můžete si založit facebookové skupinky.
Dobře musíte umět prezentovat nejen produkty, ale i sebe. Hlavně byste měli dodržovat termíny, chodit na schůzky včas a používat produkty, které nabízíte.

4. Když začnete budovat svůj tým, je potřeba sehnat další dobré obchodníky. Většinou vzniknou z vašich zákazníků. Někteří obchodníci vyžadují osobní péči, někomu stačí kontakty přes internet, přes e-mail. Každý prodejce by měl být dobře připraven, bude si více věřit a lépe uspěje. Každý nováček by proto měl vědět, kam se má obrátit o radu, když potřebuje pomoc v neobvyklých situacích a kdo mu poradí s problémy.

5. Udělejte si pro svoji firmu řád. Sepište si, jak organizace funguje, co má kdo na starosti, na koho se lze obrátit v případě potřeby. Připravte pro nové členy základní pokyny, kde získají zákazníky, základní informace o společnosti, o systému, o struktuře a provizích. Pokud nový obchodník má základní údaje, měl by být schopen ihned samostatně fungovat.

6.  Snažte se předávat všechny vaše zkušenosti. Abychom byli úspěšní, to je cílem celého týmu. Proto je potřeba komunikovat, sdílet své znalosti a zachytit včas možné chyby nováčků. Je stále spousta novinek, řeší se různé problémy, jsou školení a akce. Máme facebookové skupinky, kde se každý dozví, co potřebuje, zkušenosti s produkty, aktuální informace a může zde řešit i dotazy. Bez komunikace se úspěchu nedočkáte.
 
Nejčtenější články

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel

Moje zkušenosti s kosmetikou Florinea

BioAktiv Klasik Family a Vanilka

Proč si vybrat právě Klub Global 3000?

Proč začít pracovat s Klubem Global 3000?

Vítejte na Blogu

Video největších lží v MLM marketingu

Hledáte kvalitní MLM?

Registrace do Klubu Global 3000 a začátek spolupráce

 
registrace@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy, drogerie, knihy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího MLM v České republice.

facebook

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647