Čeština  Slovenský  Magyar 

Pokud to chceš dokázat, vzdej se jedné věci - svých výmluv
23.01.2019 | Jitka

Registrace do Klubu Global 3000 a začátek spolupráce
18.02.2019 | Jitka

JAK SPRÁVNĚ ZAČÍT V MLM
18.02.2019 | Jitka

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel
03.02.2019 | Lenka

MLM nebo letadlo? Jak se v tom vyznat?
18.02.2019 | Jitka

Co je vlastně MLM?
18.02.2019 | Jitka

Proč začít pracovat s Klubem Global 3000?
04.02.2019 | Lenka

CHYBY, DÍKY KTERÝM V MLM NEUSPĚJETE
18.02.2019 | Jitka

Vítejte na Blogu
18.02.2019 | Lenka

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem
18.02.2019 | Marianna


 
Hledáte kvalitní MLM?

04.02.2019 | autor: Lenka


PODLE TĚCHTO BODŮ POZNÁTE, ŽE JSTE U NÁS SPRÁVNĚ A ŽE JSME KVALITNÍ MLM.

♥ MLM má jednoduchý systém kariérního postupu. Systém, který každý pochopí, jednoduchý postup na vyšší pozice, jednoduchý a přehledný výpočet provizí a meziprovizí. Máme načítací systém bodů, žádné začátky každý měsíc od nuly. Celou svoji síť vidíte přehledně odkudkoli ve Virtuální kanceláři.

♥ Máme kvalitní produkty. Síla MLM není v produktech, ale v kvalitě sítě. Tuto větu pochopí každý, kdo chce budovat stabilní struktury. To ovšem neznamená, že produkt může být například parní sauna nebo sada hrnců. Produkt musí být špičkový, vy sami byste jej měli mít a zkoušet, to vám pomůže s prodejem. A tyto produkty my máme.

♥ Máme jednoduchý vzdělávací systém. V síťovém marketingu může pracovat kdokoliv, nepotřebujete vysokou školu a nemusí ani umět prodávat produkty. Všechno by vás měli naučit leadeři. Jednání s lidmi, plánovaní a především umět přijímat zodpovědnost. Především musíte znát produkty.

♥ Máme leadry, kteří už něco dokázali, poradí a jsou vzorem. Jak se nejsnadněji naučit pracovat v MLM? No samozřejmě od těch nejlepších. Oni si již prošli tím, čím budete procházet vy. Zkusili nespočet možností a zjistili, co je pro je pro získání nových členů nejlepší a co nejlépe funguje. Mají velké zkušenosti s produkty. MLM je o leaderech a pokud se jím chcete stát, tak se musíte učit od těch úspěšných. Jedině tak si vytvoříte svoji velkou síť.

♥ Celý systém našeho MLM je postaven tak, abyste se mohli osamostatnit. Pokud začnete dělat MLM při práci, je dobře, že jste se rozhodli zkusit něco nového. MLM by mělo být postavené tak, abyste co nejdříve získali stálý příjem a mohli opustit své zaměstnání a plně se začít věnovat síťovému prodeji. Není to však ihned, zaleží jen na vaší práci a s jakou intenzitou budete pracovat.

♥ Naše MLM nabízí odměny a výhody, kterých můžete dosáhnout. Odměněni můžete být za to, že jste jedni z nejlepších. Máme kromě provizí a meziprovizí odměny, mini rentu a rentu, která přinese výdělky, i když již nemáte kam postupovat.

♥ Leadři pracují s vámi, pomáhají vám, i když se vaše síť rozvíjí třeba pomaleji. Je jen na vás, kolik času tomu budete chtít věnovat. Musíte se rozhodnout, které aktivity dočasně omezíte, abyste mohli co nejdříve vybudovat svoji síť. Každý leader vám bude rád pomáhat, ale nesmíte jeho pomoc odmítat. Pokud vám leader nepomáhá, chyba bude buď ve vás (neděláte vůbec nic) nebo ve vašem leaderovi (nestará se o vás). Většinou je ale chyba v nových členech. Neptají se, nekomunikují a svou neaktivitu se pak snaží hodit na někoho jiného. Vedoucí leader se snaží pomoci, abyste se stali úspěšnými. To ale většina lidí nevidí a pomoci nechce. Proto není MLM pro každého.

♥ Všichni pracují ve struktuře jako tým, ne jako jednotlivci. Být úspěšným v MLM neznamená být skvělým prodejcem. Nejdůležitější je vybudování sítě lidí, kteří prezentují stejné výrobky a služby ostatním.

♥ Jako jednotliví prodejci se daleko nedostanete. Dojdete do určitého stádia, kdy už nebudete mít komu prodávat. Síťový marketing bez týmu nemůže fungovat. Pokud chcete neustále navyšovat své příjmy a dosahovat vyšších pozic, musíte si vybudovat svůj tým. Tým, ve kterém si budete všichni pomáhat a problémy budete řešit společně.

♥ Chceme prodejem našich produktů pomoci druhým. Kvalitním produktem můžete pomáhat ostatním. Naše MLM nabízí české kvalitní produkty pro zdraví a navíc ještě spoustu dalších výrobků, které denně potřebujeme. Když produktu budete věřit, vyzkoušíte jej, dříve či později budete spíše chtít pomáhat druhým, než jen získávat peníze.

♥ Všichni jsou si ve struktuře rovni. Nikdo nesmí zapomínat na začátky v MLM. Každý začínal na stejné první pozici, každý si prošel stejnou cestou a každý procházel stejnými problémy jako vy. Na nikoho neděláte, jak někteří říkají. Všichni máme stejnou příležitost a stejné šance. Je na nás, jak je využijeme.

♥ Nezahlcujeme vás hned na začátku všemi informacemi. Záleží na tom, o jaký síťový prodej se jedná. Pochopení všeho, co daný síťový prodej obsahuje, trvá trochu déle. Posupně se budete setkávat s novými informacemi a nejdůležitější je, seznámit se dobře s produkty.

 

“JEDINOU MOŽNOSTÍ JAK V MLM NEUSPĚT, JE SKONČIT.”Nejčtenější články

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel

Moje zkušenosti s kosmetikou Florinea

BioAktiv Klasik Family a Vanilka

Proč si vybrat právě Klub Global 3000?

Proč začít pracovat s Klubem Global 3000?

Vítejte na Blogu

Video největších lží v MLM marketingu

Hledáte kvalitní MLM?

Registrace do Klubu Global 3000 a začátek spolupráce

 
registrace@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy, drogerie, knihy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího MLM v České republice.

facebook

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647