Čeština  Slovenský  Magyar 

Přestaňte prodávat, začněte pomáhat
18.02.2019 | Jitka

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem
18.02.2019 | Marianna

Recenzia filtru Dios
26.02.2019 | Zuzana

Proč si vybrat právě Klub Global 3000?
18.02.2019 | Jitka

Vítejte na Blogu
18.02.2019 | Lenka

Hledáte kvalitní MLM?
04.02.2019 | Lenka

BioAktiv Klasik Family a Vanilka
14.01.2019 | Lenka

Registrace do Klubu Global 3000 a začátek spolupráce
18.02.2019 | Jitka

CHYBY, DÍKY KTERÝM V MLM NEUSPĚJETE
18.02.2019 | Jitka

Moje zkušenosti s kosmetikou Florinea
21.02.2019 | Hanka


 
Co je vlastně MLM?

18.02.2019 | autor: Jitka

CO JE VLASTNĚ MLM?

MLM (Multi-level marketing) je celosvětově uznávaná forma podnikání. Je to nejrozšířenější forma odměňování distributorů v přímém prodeji.

MLM nebo-li víceúrovňový marketing, někdy také síťový marketing (network marketing), je marketingová strategie, jež spočívá ve spojení přímého prodeje a franšízingu, kdy prodej výrobků koncovým zákazníkům zajišťují smluvní distributoři, kteří přidávají pod sebe další prodejce.

Vzniká tak síť nezávislých distributorů s různě budovanými motivačními systémy odměňováním práce.

U MLM je zisk založen jednak na obratu tvořeném prodejem zboží koncovému zákazníku, jednak distributorovi plyne z provizí dalších prodejců, které do systému přivedl. Úkolem distributora není tedy jen vytvoření zákaznické sítě, ale snaží se sestavit si i vlastní obchodní síť (odtud síťový marketing). Princip spočívá v tom, že distributor kupuje výrobky za cenu o 20 až 30 % nižší, než za jakou je prodává zákazníkům. Rozdíl tvoří jeho přímý zisk. Provize a bonus jsou závislé na počtu získaných nových prodejců a objemu prodaného zboží.
MLM již roku 1940 využila firma California Vitamin na prodej vitamínových doplňků, kterou v roce 1970 koupila společnost Amway, jež působí i na českém trhu.

Přečtěte si!


HODNĚ INFORMACÍ O MLM NAJDETE NA WEBU MULTILEVELMARKETING
JAK ZAČÍT PODNIKAT V MLM

Spousta lidí vám řekne, že je to letadlo a že je to podvod.
Proč MLM organizace s poctivými produkty často označováni za podvodníky a letadlo? Prvním důvodem je asi získávání nových členů. Někteří lidé chtějí vytvářet rychle a za jakoukoliv cenu své sítě, aniž cokoliv vědí o produktech, o tom , jak to funguje a ještě nic neprodali. Slibují nováčkům velké peníze, dovolené, auta, aniž budou muset cokoliv dělat. Určitě jste už slyšeli: „ zaregistruj se, nemusíš nic dělat a peníze ti půjdou samy.“ Takhle nalákaní lidé pak narazí na realitu, zjistí, že to takhle nefunguje, mají vztek a nazvou to podvodem. Ten, kdo je získal, jim nepřizná, že nic neumí, nic o tom neví, že se nesnažil a svádí to na organizaci, která nedovolí těm lidem dole vydělat si peníze.

Druhým důvodem je s fakt, že MLM je založen na přímém prodeji. Takže nikdo nemůže snít o tom, že bude někde ležet na pláži a dívat se na internetu, jak mu jeho síť vydělává. Internet a sociální sítě jsou sice dobří pomocníci, ale hlavní je styk s lidmi. A nejdůležitější je, vědět, co vlastně lidem nabízím - ať už to jsou výrobky nebo spolupráce.
Nejčtenější články

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel

Moje zkušenosti s kosmetikou Florinea

BioAktiv Klasik Family a Vanilka

Proč si vybrat právě Klub Global 3000?

Proč začít pracovat s Klubem Global 3000?

Vítejte na Blogu

Video největších lží v MLM marketingu

Hledáte kvalitní MLM?

Registrace do Klubu Global 3000 a začátek spolupráce

 
registrace@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy, drogerie, knihy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího MLM v České republice.

facebook

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647