Čeština  Slovenský  Magyar 

Video největších lží v MLM marketingu
18.02.2019 | Lenka

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel
03.02.2019 | Lenka

Podnikejte chytře z domova
12.02.2019 | Lenka

Vítejte na Blogu
18.02.2019 | Lenka

Co je vlastně MLM?
18.02.2019 | Jitka

Moje zkušenosti s kosmetikou Florinea
21.02.2019 | Hanka

Registrace do Klubu Global 3000 a začátek spolupráce
18.02.2019 | Jitka

JAK ZAČÍT V MLM
18.02.2019 | Jitka

Proč si vybrat právě Klub Global 3000?
18.02.2019 | Jitka

Jak jsem začala s Globalem?
18.02.2019 | Jitka


 
CHYBY, DÍKY KTERÝM V MLM NEUSPĚJETE

18.02.2019 | autor: Jitka


CHYBY, DÍKY KTERÝM V MLM NEUSPĚJETE

Sice se říká, že MLM je pro každého, že příležitost uspět má každý, ale přitom uspěje málokdo. Mezi úspěšnými jsou jak řemeslníci, tak studenti, ale třeba i doktoři a profesoři. Velká většina nedosáhne finančního zabezpečení ani po 5 letech, ale někteří to zvládnou třeba do roka. Je to tím, že někteří dělají chyby.

1. PŮSOBÍTE JAKO NEDŮVĚRYHODNÝ PRODEJCE
První kontakt je vždy nejdůležitější, v tu chvíli si každý vytváří názor, který se později špatně napravuje. Proto je potřeba pracovat na svém vzhledu a důvěryhodnosti. Více důvěryhodnosti vám přidají webové stránky, facebookový profil, skupinka a další.

2. KDYŽ NENADCHNE PRODUKT, KTERÝ NABÍZÍTE
Produkty, které lidem předvádíte, by měly být kvalitní, potřebné, měly by se kupovat opakovaně, měly by být pro všechny věkové kategorie, obě pohlaví, pro různé skupiny lidí. Firma by měla být déle na trhu. Klub Global 3000 a partneři takovýchto produktů nabízí dostatek.

3. NEOCHOTA SE DÁL VZDĚLÁVAT
Je potřeba se dál vzdělávat, ať už formou různých školení nebo čtením knih a samostudiem. Je nutno získávat rady od zkušenějších leadrů, tyto metody a rady používat. Pokud člověk ignoruje vzdělávací systém, neposlechne rady a hledá úspěch metodou pokusů a omylů, tak neuspěje.

4. STRACH Z NEÚSPĚCHU, Z ODMÍTNUTÍ
Máme v rukou skvělé produkty, dobrý marketing, víme, co máme dělat. Ale neděláme to. Jelikož máme v sobě spoustu bloků a nevhodných myšlenek, tak nevydržíme dělat správné věci dostatečně dlouhou dobu. Za vším stojí nedostatek sebedůvěry a sebeúcty. Kvůli strachu z neúspěchu svoji cestu za úspěchem buď brzy vzdáme nebo si ji svými kroky pokazíme. Přestaňte se bát soudů druhých a odmítnutí. Je proto potřeba začít u sebe, změnit myšlení a začít nejprve pracovat na sobě, získat sebedůvěru.

5. NEVĚŘÍTE SI A DÁVÁTE VÍC NA OSTATNÍ NEŽ NA SEBE
Pokud si nevěříte, nemáte šanci o sobě rozhodovat. Váš život budou vždy ovlivňovat ti, co mají dostatek sebedůvěry a budou vás nutit dělat to, co oni potřebují. V úspěchu vám budou stát vaše vlastní výmluvy a vyhýbání se zodpovědnosti. Pokud necháváte ostatní, aby vám říkali, co a jak máte dělat, nemáte své nápady, pak byly vaše představy trochu jiné, než je skutečnost. Vinit můžete ale jen sami sebe. Musíte se naučit převzít zodpovědnost za svá rozhodnutí, pokud chcete žít život svůj vlastní, ne život druhých.

6. CHYBY PŘI KONTAKTOVÁNÍ LIDÍ
Nejčastější chybou je rozesílání e-mailů různým lidem na někde získané i známé e-mailové adresy (jsou to spamy). Aby vám síť rostla, je sice potřeba oslovovat stále nové lidi. Své známé a příbuzné oslovíte docela rychle a co pak? Začnete oslovovat lidi neznámé a je potřeba je oslovit cestou nenucenou a hlavně legální. Proto si vytvořte facebookové skupinky, ve kterých představíte pravdivě naše produkty. Vytvoříte si např. video, webinář nebo e-book s tím, co by lidi zajímalo a pošlete ho konkrétním lidem, kteří projeví zájem.

7. NEOCHOTA SLOUŽIT A POMÁHAT LIDEM
Práce v síťovém marketingu (MLM) je především neustálá práce s lidmi. Ten, kdo nemá rád lidi, neumí se chovat a není připraven lidem sloužit a pomáhat, nemá šanci si vybudovat stabilní síť. Práce v MLM je týmová práce a váš tým je vaší vizitkou. Je potřeba všem pomáhat, radit, umět je pochválit nebo odměnit a pak je v takovém týmu radost pracovat. Jedině tak všichni dosáhnou úspěchu.

8. VYTRVALOST
Práce v podnikání a především v MLM nemusí mít vždy okamžité výsledky. Je to práce celkem náročná, dlouhodobá. Jedině vytrvalost přinese výsledky. Není potřeba při prvním neúspěchu nebo zklamání hned házet flintu do žita. Začít se síťovým marketingem je jednoduché. Pro minimální investice a minimální rizika je MLM podnikání se zárukou. Pokud chcete uspět, vyberte si dobrou MLM firmu, s dobrými produkty, kterým budete věřit, věřte sobě a vytrvejte. Jedině tak dosáhnete svého cíle a tím je potěšení z produktů a stabilní dlouhodobý výdělek.
(Např. Amway je na trhu 65 let, u nás je od roku 1994, prosperuje ve 100 zemích světa.)
Klub Global 3000 je ryze česká firma, je tu již od roku 1999, i když se postupně měnila. Funguje již také na Slovensku, v Maďarsku, rozšiřuje se do Polska.

9. NEMÁME ŽIVOTNÍ CÍL
Nemusí to být přímo nějaký cíl, ale měli bychom mít jasno, co vlastně chceme. Musíme mít pozitivní myšlení. Pokud nevíme, co chceme, necháme se unést jakýmkoliv negativním vlivem a naše práce ztratí smysl. Nesmí vás odradit pár odmítnutí a neúspěchů. Musíte si určit priority a hlavně to, co říkáte, také dělat.

10. NEDĚLÁME NAPLNO
Hledáme jiné důležitější činnosti, než máme, vymlouváme se, odkládáme, plýtváme časem někde jinde. Pokud máte svůj cíl, zamyslete se nad tím, co pro něj skutečně děláte. Přestaňte trávit spoustu času zbytečnými aktivitami, které nepodporují to, co chcete. Za vaším cílem se vám půjde snadněji.

11. ŘÍDÍME SE VŠEOBECNĚ ROZŠÍŘENÝMI NÁZORY
Opakujeme většinou jako stádo to, co dělají ostatní. Nepodléhejte všeobecným názorů a začněte pracovat podle svého rozumu. Buďte samostatní, rozvíjejte se a uskutečňujte svoje nápady, myslete svobodně.

12. NEDOKÁŽEME SE PRODAT
Neumíme se prosadit. Máme sice svoje cíle a touhy, ale vlivy okolností nám nedokáží naplnit tyto naše naše cíle.
Nedokážeme odmítnout požadavky jiných a jsme pak nespokojení a někdy i závistiví, že jiným to jde lépe.
Necháte se ovládnout pocity, že jsou všichni proti vám, že nejste dobří v tom, co děláte. Bojujte proto s těmito pocity. Naučte se pojmenovat svoje cíle a přání a začněte je realizovat. Naučte se, bez pocitů viny, odmítnout požadavky, které na vás klade vaše okolí.

13. MYSLÍME NEGATIVNĚ
Negativní myšlenky máme často naučené. Srovnáváme se s ostatními, pochybujeme o sobě, nevěříme si. Znáte takové to: tohle se nepovede, to mi nepůjde, tohle nedopadne dobře, tohle já neumím, na to já nemám čas...
Je to jednoduché, zda dosáhneme našich cílů, je odvozeno ze stavu vaší mysli. Jestliže vám vaše okolí bude zpochybňovat váš cíl a vy se k tomu se svými pochybnostmi přidáte, je to konec vašeho cíle.
Máte strach z odmítnutí a ten je potřeba překonat. A překonáte ho jen dobrou znalostí produktů a systému.

14. JSTE ZARYTÝ NADŠENEC
Každý nováček se chová nadšeně, jeho práce je ta nejlepší na celém světě. Přece neexistuje lepší příležitost, než ta jeho. Takové chování lidi okolo spíš odrazuje, přílišná horlivost a tlak na lidi vyvolává spíš opačné reakce. Chovejte se proto přirozeně, lidem vysvětlujte, dobře všechno znejte, nelžete jim a nevymýšlejte si možnosti, které neexistují.


 Nejčtenější články

Moje skúsenosti s BioAktivem a ProKloubem

Recenze na Slim 3000 Coctail karamel

Moje zkušenosti s kosmetikou Florinea

BioAktiv Klasik Family a Vanilka

Proč si vybrat právě Klub Global 3000?

Proč začít pracovat s Klubem Global 3000?

Vítejte na Blogu

Video největších lží v MLM marketingu

Hledáte kvalitní MLM?

Registrace do Klubu Global 3000 a začátek spolupráce

 
registrace@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy, drogerie, knihy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího MLM v České republice.

facebook

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647